Naszyjnik srebrny Sri Jantra

255,00 

Sri Yantra -jest potężnym symbolem pozytywnej energii. Sri Jantra przynosi pokój, dobrobyt, harmonię i szczęście. Jest jedną najważniejszych i najpotężniejszych Jantr, która daje ogromne korzyści każdej osobie.Noszone są jako talizman lub stosowane jako pomoc w medytacji.

Sri Jantra składa się z pięciu odwróconych trójkątów symbolizujących Sakti, żeński aspekt. Cztery trójkąty zwrócone wierzchołkami ku górze symbolizują Śiwe, męskiego aspekt.Razem tworzą kombinacje kształtów geometrycznych.

Kamień łączący jantre to lapis.Jest to kamień sprzyjający rozwojowi intuicji i pozwala na wyrobienie zdolności spoglądania w głąb samego siebie dlatego jest szczególnym kamieniem dla osób uprawiających medytację i jogę.Kamienie zostały własnoręcznie wyselekcjonowane aby całość tworzyła nietuzinkowy wygląd. Jantra została wykonana ze srebra dzięki czemu zyskuje na wartości. Tak skomponowany naszyjnik tworzy ponadczasową biżuterię która w swoich barwach i połączeniu ze srebrem wygląda zjawiskowo. Unikatowy naszyjnik połączony z kolorami jesieni będzie stanowić nieodzowny element każdej stylizacji.

Naszyjnik srebrny Sri Jantra

255,00