Black Friday! Użyj kodu: jhumka1 i ciesz się 15% rabatem!

Kolczyki indyjskie

Wyświetlanie 1–36 z 54 wyników

W ofercie sklepu Jhumka znajdziesz niezwykłe, oryginalne kolczyki indyjskie – wykonane ze srebra i naturalnych materiałów. Nasze kolczyki indyjskie są ręcznie robione, więc wiesz, że każdy element jest wykonany z należytą starannością. Przepiękne wzory indyjskich kolczyków są ręcznie wykonane z naturalnych materiałów jak srebro, miedź, kamienie naturalne i kamienie szlachetne.

Orientalne kolczyki hinduskie

Dla tych, którzy cenią sobie orientalne piękno biżuterii prosto z Indii, w sklepie Jhumka mamy kolekcje kolczyków indyjskich o tradycyjnych, ciekawych wzorach. Nasze kolczyki są doskonałym sposobem, aby doświadczyć piękna indyjskiej biżuterii i orientalnych klimatów oraz by wyróżnić się nietuzinkowym ubiorem i stylistyką, które przykują uwagę.

Sprawdź nasze ręcznie wykonane Indyjskie kolczyki: kolczyki wiszące, kolczyki indyjskie srebrne, kolczyki z kamieniami naturalnymi, kolczyki pozłacane,

175,00 
259,00 

Kolczyki z Indii to jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii damskiej. To także świetny sposób na wyrażenie siebie poprzez modę. Na rynku dostępne są różne rodzaje kolczyków, takie jak sztyfty, obręcze, wisiorki i kolczyki w kształcie kropli, występują w różnych wzorach i kolorach. Kupując indyjskie kolczyki przez sklep Internetowy, należy upewnić się co do jakości i oryginalności produktów. Nasze indyjskie kolczyki są ręcznie robione przez rzemieślników mieszkających w Indiach. Oznacza to, że masz pewność oryginalności i że Twoja biżuteria jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju!