Jestem nauczycielką i pasjonatką jogi. Codziennie doskonalę swoją praktykę własną. Prowadzę także sesje Ashtangi, dzieląc się z moimi uczniami doświadczeniem i wiedzą, którą ciągle staram się rozwijać, sięgając do źródła poprzez częste podróże do Indii. Tam szukam kolejnych wyzwań, inspiracji szkoląc się pod okiem wybitnych nauczycieli. To pozwala mi się rozwijać i pomagać innym w doskonaleniu i pogłębianiu swojej praktyki.

Indie odwiedziłam dotąd kilkanaście razy i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Częste wyjazdy pomogły mi bliżej poznać kulturę Indii i odnaleźć kolejną pasję, którą teraz przekuwam w rozwijający się biznes. Biżuteria indyjska błyskawicznie skradła moje serce.. Każdy kolczyk, bransoletka, chusta zostały wybrane osobiście przeze mnie, dzięki temu Jhumka to sklep odzwierciedlający dokładnie to co lubię, czego poszukuję i to, co cenię najbardziej w elementach biżuterii i ubioru.

Indie to kraj kontrastów, nietuzinkowych koncepcji piękna, etnicznych wzorów. Wybierając poszczególne elementy kierowałam się kolorystyką, oryginalnymi motywami i niestandardowymi połączeniami. Kiedy szukam biżuterii, zwykle wyobrażam sobie jak uzupełni ona konkretną stylizację. Biżuteria którą oferuję jest wyrazista, niepowtarzalna. Dzięki temu kobieta, nosząc ją, czuje się wyjątkowa i pewna siebie. Chciałabym, żeby Jhumka pomagała kobietom podkreślać swoją indywidualność, wydobywać piękno oraz uzupełniać ubiór w nieoczywistych kanonach. Moja koncepcja piękna to oryginalność i to stawiam zwykle na pierwszym miejscu wybierając konkretne modele i warianty.

To, co dodatkowo stanowi o wyjątkowości biżuterii Jhumka to sposób jej wykonania. Wszystkie kolczyki to efekt ręcznej, starannej, rzemieślniczej pracy. Proces tworzenia mojej biżuterii można śmiało porównać z pracą twórczą, artystyczną. Każdy element zdobniczy to dzieło sztuki. Taka jest właśnie moja wizja. Niepowtarzalna, artystyczna biżuteria jako element ubioru, codziennej stylizacji jak i eleganckiego outfitu. Każdy, kto szuka nieszablonowych rozwiązań w Jhumka znajdzie to, czego szuka.