Biżuteria srebrna

Wyświetlanie 1–36 z 44 wyników

Indyjska biżuteria srebrna

Orientalna srebrna biżuteria, to świetny prezent na każdą okazję, zwłaszcza dla kogoś, kto kocha Indie. Najlepsze w kupowaniu srebrnej indyjskiej biżuterii jest to, że jest ona przystępna cenowo i ponadczasowa. Są również łatwe w pielęgnacji i można je nosić codziennie.

Nasza srebrna biżuteria z Indii jest wykonywana ręcznie, ponieważ chcemy zaoferować coś wyjątkowego i ekskluzywnego. Wierzymy, że za każdym dziełem kryje się historia i chcemy się nią z Wami podzielić. Chcemy dać naszym klientom produkt najwyższej jakości w najniższej cenie i wierzymy w oddawanie naszej społeczności. Srebrna biżuteria indyjska jest idealna na każdą okazję. Najlepsze w srebrnej biżuterii indyjskiej jest to, że jest ponadczasowa i łatwa w noszeniu. Są również niedrogie i trwałe.

Kamień księżycowy
Turkus
259,00 
Onyks
Turkus
Zielony onyks
230,00 
Onyks
Turkus
Zielony onyks
230,00 

Dlaczego warto wybrać srebrną biżuterię orientalną?

Nasza srebrna orientalna biżuteria jest wyjątkowa, ponieważ do jej wykonania używamy wyłącznie czystego srebra. Srebro pochodzi z samych Indii. Używamy również metali, takich jak złoto, miedź i kamieni pół/szlachetnych. Srebrna biżuteria indyjska jest używana od tysięcy lat. Starożytni Grecy i Rzymianie nosili srebrną biżuterię, nosili ją także Egipcjanie, Chińczycy i Japończycy. Dziś srebrna indyjska biżuteria jest nadal niezwykle popularna nie tylko w codziennym użyciu, ale również wśród celebrytów i członków rodziny królewskiej. Indyjska biżuteria srebrna jest piękna dzięki niepowtarzalnym wzorom, misternym detalom i wysokiej jakości materiałom. Najlepsze w srebrnej biżuterii indyjskiej jest to, że jest ona przystępna cenowo i można ją znaleźć w każdym lokalnym sklepie.